Silvestr v DD Čížkovice

Rok utekl jako voda a událo se mnoho změn. Lidé očekávají příchod nového roku 2021 a doufají, že s novým rokem se obrátí životy mnoha lidí k lepšímu.

 

            Tradičně příchod nového roku slaví i uživatelé Domova důchodců Čížkovice. V letošní roce tomu bylo ve středu 30. prosince 2020. Někteří senioři domova se sešli na kulturní místnosti v prvním patře, jiní, ze zdravotních důvodů, oslavili Silvestr na svém pokoji. Za doprovodu hudby bylo podáváno občerstvení formou vánočního cukroví, šunkových chlebíčků, slaného pečiva a dobré kávy, která dokreslovala příjemnou a pohodovou atmosféru oslavy. Na novoroční přípitek uživatelé volili šampaňské, a ti, kteří bublinky nevyhledávají, dali s chutí přednost vaječnému likéru. Zábava byla v plném proudu, přálo se hodně zdraví, které je pro všechny v následujícím roce to nejcennější, ale také pohodu a klidné, spokojené dny. Všichni uživatelé si tento den užili a bylo krásné vidět spokojené a usměvavé tváře.

 

            Touto cestou zároveň přejeme do nového roku 2021 všem uživatelům, zaměstnancům, rodinným příslušníkům, i všem lidem dobré vůle rok 2021 plný pohody, spokojenosti, splněných přání, a především mnoho zdraví! Jelikož pokud jsme zdraví, to ostatní již přijde samo!

 

Bc. Michaela Hrnčířová

Domov důchodců Čížkovice