Předání dárečků od Ježíškových vnoučat

Na podzim opět odstartoval celorepublikový projekt Ježíškova vnoučata. Přání a zážitky se plnily i seniorům z Domova důchodců Čížkovice, za což velmi děkujeme. A co si někteří senioři z domova přáli? 

 

Paní Růženka velmi ráda maluje. Tuto její zálibu podpořila, a přání splnila, paní Barbora Balcarová, která ji darovala omalovánky, mandaly a kreslící potřeby.

 

Paní Jaroslava byla obdarována nádhernou terapeutickou panenkou od paní Karolíny.

 

Pan Jan miluje hudbu, obzvláště lidové písně a dechovky. Zná snad ke všem písním texty. Od paní Pavlíny Vytřasové obdržel, jako dárek, hudební DVD obsahující dechovky a hudbu naplněnou tóny harmoniky.

Paní Vladislava si přála setkání s herci z jejího oblíbeného seriálu Ordinace v Růžové zahradě. Toto přání bylo splněno hned dvakrát. Jednou přímo od pracovníků Českého rozhlasu 2 prostřednictvím pana Miloše Parolka a podruhé od pana Antonína Pastora. Setkání bylo zatím pouze přes aplikaci Skype z důvodu „koronavirových opatření“. Osobní setkáni bude následovat. I přesto byla paní Vladislava nadšená a již se nemůže dočkat, až se s herci seznámí osobně.  

Panu Josefovi se také splní přání „Setkání se svými bývalými spolupracovníky“. Toto přání mu splní paní Václava Pelikánová.  

Všem dárcům jménem uživatelů velmi děkujeme, a zároveň i všem Ježíškovým vnoučatům, že se do tohoto projektu zapojují a rozdávají tak štěstí a radost. Je krásné sledovat nadšení a i dojetí při předávání věnovaných dárečků. Všem přejme mnoho zdraví do nového roku 2021.

Kolektiv zaměstnanců Domova důchodců Čížkovice