INFORMACE - KARANTÉNA DSP CHOTĚŠOV

Velmi nás těší váš zájem o dění v Domově sociální péče Chotěšov, který je od 26. 12. v karanténě. Přinášíme vám tedy pár nejdůležitějších informací z chotěšovského domova:
 
Každý jeden den se těšíme z toho, že naši klienti mají lehké průběhy onemocnění a povětšinou je trápí pouze velká únava a nechutenství. I to ale umí mnohdy hodně potrápit - právě dlouhodobá nechuť k jídlu vedla k dnešní hospitalizaci našeho klienta. Věříme, že se nám ale za pár dní vrátí zaléčen zpět domů.
 
Ohromné poděkování v těchto chvílích patří všem zaměstnancům, kteří se do domova na úkor vlastní rodiny a pohodlí nastěhovali. Pracují totiž zcela nad rámec svých pracovních povinností a v podmínkách, na které nikdo z nás není zvyklý...
Jsme si vědomi toho, že nástup do karanténního režimu při vánočních a novoročních svátcích musí být psychicky i fyzicky velmi náročný. Jsme hrdí a pyšní, jaké srdečné kolegy v Chotěšově máme a jménem vedoucí domova paní Zapletalové všem upřímně děkujeme! Nezapomínáme ani na kolegy, kteří jsou v domácím ošetřování a přejeme jim brzké uzdravení.
 
Víme, že situace se může dramaticky změnit během pár hodin, my se ale těšíme nyní z toho, co je teď. Jsme připraveni na všechny varianty a scénáře, ale pevně věříme, že zůstaneme jen u příprav a plánování.
 
Děkujeme, že nám držíte palce. Díky vaší podpoře se nám v domově daří udržet dobrá nálada.